Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Amnezja - Olsztyn

Ocena: 4.1/5

Informacje o klubie

NazwaAmnezja
Adresul. Żołnierska 16c
Godziny otwarciaśr, czw, pt, sob - od 19.00
Muzykataneczna
Selekcjaselekcja prze wejściem, minimum 21 lat
Rezydencidj słoń
Kontakt tel.603 574 778
Strona wwwwww.amnezja.eu
E-mailamnezja.klub@op.pl
Gastronomiaprzekąski
Cena piwaod 6zł
Cena drinkaod 10zł


Amnezja to Klub gdzie można zapomnieć się na chwilę. Przestronne wnętrze zwraca uwagę siłą estetyki. Poza głównym pomieszczeniem, gdzie mieści się parkiet, tuż obok znajduje się oddzielona szybami sala, zwana glass-roomem - wyśmienite miejsce na organizacje prywatnej imprezy, gdzie prócz serwowanych z za baru drinków istnieje możliwość konsumpcji cateringu. Glass-room może pomieścić 25 gości pozwalając na chwilę odłączyć się od reszty. Właściciele klubu oferują także możliwość organizacji imprez zamkniętych, lunchów. Zaplecze multimedialne otwiera wobec klientów wiele możliwości pozwalając na realizację sympozjów, konferencji
Klub oferuję 100 miejsc siedzących na które składają się dwie białe wygodne kanapy wraz z pufami, krzesła o eleganckich czarnych obiciach, barowe hokery.
Przy barze warto wspomnieć, że profesjonalna obsługa prócz piwa serwuje klientom najlepsze alkohole. Kolorowe drinki przystrojone tropikalnymi owocami, to prawdziwe dzieła sztuki, które wypijasz już samym wzrokiem.
Niepowtarzalną atmosferę wnętrza buduje trafiająca do ucha muzyka. Szeroki repertuar serwowany przez dj'a opiera się na dźwiękach retro, polskiej muzyce i aktualnych przebojach. Wysublimowany muzyczny smak sprawia, że ludzie o szerokich horyzontach czują się tu naprawdę swobodnie. W czwartki organizowane są koncerty. Kapele wygrywające covery najznamienitszych gwiazd wprowadzają słuchaczy w gorący nastój, nie pozbawiony melancholijnej nuty. Parkiet nie pozostaje pusty, zapraszając siedzących do pełnej energii zabawy, czy sentymentalnego przytulańca.
Amnezja to klub dla osób które cenią sobie wyjątkową atmosferę i dobrą muzykę.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję