Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Wściekły wtorek

  • 2019-08-13
  • Olsztyn, Club Novo
  • start godz. 0
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

„W opustoszałym magazynie zbiera się kilku uczestników nieudanego skoku na sklep jubilerski. To tytułowe „wściekłe psy” - liżą się tu z ran i czekają na dalsze instrukcje od swojego szefa, przede wszystkim jednak usiłują ustalić, który z nich jest zdrajcą...”- jest to fragment recenzji kultowego już filmu Quentina Tarantino ''Wściekłe psy''.

Novo magazynem z pewnością nie jest, gangsterskie klimaty to też nie nasza specjalność....lecz w jednym jesteśmy nie do pobicia stawiamy na profesjonalną obsługę i pełną satysfakcje każdego klienta. Z myślą o Was przygotowaliśmy WŚCIEKŁE WTORKI czyli szaloną promocję jeden SHOT pt. „Wściekły pies” kosztuje tylko 2 złote. Receptura naszego SHOT'A jest banalnie prosta : doskonała gatunkowo wódka, gęsty syrop i kilka kropel wściekle pikantnego tabasco... Przyjdź, sprawdź, daj się zastrzelić naszym shot'em. Oprawę muzyczną zapewni rezydent klubu czyli C.Why.C.

Start: 20

Wstęp : free\selekcja+21
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję