Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

CRAZY OMEN NIGHT

  • 2012-03-16
  • Olsztyn, Dakar Club
  • start godz.
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Już teraz chcieliśmy Was zaprosić na kolejny event z cyklu back4more.pl, który odbędzie się już ★16 marca 2012r.★ Zapraszamy Was od godziny ★20:00★ do klubu ★Dakar(ul. Jaroszyka 3 / Jaroty)★.
Będzie to już druga odsłona imprezy CRAZY OMEN NIGHT, która odbyła się w styczniu i spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem...
Przygotujcie się na potężne uderzenie klimatu rodem z największych klubów w Polsce... Tacy dj'e jak Omen, Hazel i wielu innych są z pewnością wszystkim doskonale znani... Tym razem przychodząc na naszą imprezę w Dakarze pochłonie Was muzyczny klimat jaki kojarzycie z tymi właśnie dj'ami... Takie wydarzenie w Olsztynie to coś wyjątkowego dlatego przyjdź i poczuj ten klimat i moc energetycznej muzyki!

**************************************************************

Tematyka imprezy nie jest jedynym elementem, który czyni to wydarzenie wyjątkowym... Oprócz wyjątkowości w oprawie muzycznej imprezy możecie również spodziewać się wielu innych atrakcji:

★Zmienione nagłośnienie i oświetlenie klubu!★
Specjalnie na ten wieczór przyjedzie dodatkowe nagłośnienie i zostanie zamontowane w klubie! Dołożymy drugie tyle mocy ile posiada Dakar, z pewnością to poczujecie! Dodatkowo zamontujemy specjalnie dla Was dodatkowe oświetlenia, abyście byli jeszcze bardziej usatysfakcjonowani!

★Konkursy z nagrodami!★
Szykujemy dla Was ciekawe konkursy w których będziecie mogli zgarnąć cenne nagrody, których część zapewnili nasili wspaniali partnerzy.

★Pierwsze 50 osób w lokalu otrzyma od nas prezerwatywy! To wszystko po to byście mogli czuć się bezpiecznie!★

★Każdy na wejściu do klubu otrzyma świecącą opaskę na rękę!★

★Piękne hostessy back4more.pl!★

★Fotorelacja!★

**************************************************************

Za konsoletą tego wieczoru pojawi się dwóch znakomitych dj'ów, których z pewnością kojarzycie chociażby z naszych imprez. Będą to ★ DJ Pilleater★ oraz ★ DJ Recased★. Możecie się spodziewać tego wieczoru potężnej dawki bardzo energetycznej muzyki, która z pewnością Was pochłonie...
Więcej o naszych gościach:
★DJ Recased★(www.djrecased.com):
Swoją przygodę z kulturą klubową rozpoczął od organizowania imprez dla studentów w olsztyńskich klubach. Swoich sił za konsoletą spróbował w 2006 roku, występując u boku dja Faxxa w X-clubie w Myszyńcu. Zafascynowany klimatem dyskotek zaczął rozwijać swoje umiejętności mając przyjemność występów min w Inferno Ostróda, Mixtura Ostróda, Eufouria, Pestka, Novo , Szparka, Charyzma, InVitro, Grawitacja. Ex rezydent klubów Secesja, Quattro Ostróda, Orange Caffe. Style muzyczne to ogólno pojęty gatunek house, r’n’b, z domieszką wszechstylowego retro.
★DJ Pilleater★:
Mateusz Mikuła rozpoczął swoją przygodę z muzyką w 2006 roku, ucząc się gry na różnych instrumentach, takich jak gitara, fortepian, perkusja. Następnie w roku 2008 rozpączął pierwsze próby nuaki mixowania w Klubie In Vitro pod okiem dja Tico. Tam również w niedługim czasie objął rezydenturę, a następnie po krótkiej przerwie został rezydentem tego samego lokalu pod nazwą Hipnoza. Na codzień zamjuje się takimi gatunkami muzycznymi jak House, R,n,B, Pop oraz Retro, natomiast w wolnym czasie jak i również na imprezach tematycznych promuje mniej znane style muzyki elektronicznej, takie jak Electro, Progressive oraz Trance. Dotychczas miał okazję grać u boku takich osobistości jak Matys (twórca takich nagrań jak Orgasm oraz AM 2 PM), Alex Pain (ex rezydent klubu Terminal), Pete Carrera (uczestnik Ministry of Sound), Leon daVinci (Warszawa, klub Tomba Tomba), Dwoogie, Recased, Bass Efex, Gino oraz wielu innych. Muzyka jest dla niego odskocznią od codziennego życia, czymś, co daje mu poczucie swobody. Inspirują go zagraniczni artyści, tacy jak Swedish House Mafia, Calvin Harris, Nicky Romero, Fedde Le Grand oraz masa innych producentów muzyki elektronicznej.

**************************************************************

★Wjazd!★:
Wjazd na imprezę będzie kosztował:
-Przy wejściu - 10PLN

★Dodatkowo mamy dwie mega promocje dotyczące wjazdu!!!★
★★★Dziewczyny do godziny 21:00 wchodzą za 4,99PLN★★★
★★★Dziewczyny, które przyjdą w mini na imprezę wchodzą za free przez całą noc!★★★

Selekcja na wejściu +16(ukończone, zabierzcie ze sobą legitymacje bo inaczej nie wejdziecie!)

**************************************************************

★Imprezie patronują★:
-Radio ESKA
-klubowa.pl
-dlastudenta.pl
-olsztyn.com.pl

**************************************************************

★W skrócie★:
Impreza: CRAZY OMEN NIGHT
Kiedy: 16.03.2012r.
Gdzie: Dakar Club
Start: 20:00
10PLN - przy wejściu
★Dodatkowo mamy dwie mega promocje dotyczące wjazdu!!!★
★★★Dziewczyny do godziny 21:00 wchodzą za 4,99PLN★★★
★★★Dziewczyny, które przyjdą w mini na imprezę wchodzą za free przez całą noc!★★★
Selekcja: +16(ukończone)

**************************************************************

★★★★★ Zapraszamy na oficjalny fanpage back4more.pl ★★★★★
http://www.facebook.com/back4morepl
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję