Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Warmińsko-Mazurska PoSesja Studencka 2012 -

  • 2012-02-21
  • Olsztyn, Face Club
  • start godz.
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Warmińsko-Mazurska PoSesja Studencka 2012 – Wielkie Ostatki odbędzie się 21 lutego 2012 roku (wtorek) w lokalu Face Club (ul. Mieczysława Orłowicza 4 / Olsztyn). Zabawę rozpoczynamy o godzinie 20:00.

Jest to kolejna edycja legendarnej już w Olsztynie PoSesji Studenckiej, która tym razem odbędzie się pod nieco zmienioną nazwą... Warmińsko-Mazurska PoSesja Studencka ma być nowym otwarciem dla tej cyklicznej imprezy. Wyjątkowość naszego wydarzenia polega na tym, że skierowana jest ona do studentów wszystkich uczelni znajdujących się w naszym mieście i województwie w związku z powyższym zapraszamy, tych którzy studiują na uczelniach publicznych jak również prywatnych. Jest to jedyna impreza organizowana po sesji dla wszystkich studentów! W tym roku odbędzie się ona we wtorek tuż przed rozpoczęciem postu aby wszyscy mogli się na niej bez obaw pojawić, stąd podtytuł imprezy „Wielkie Ostatki”. Organizatorem imprezy jest Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Studentów.

Specjalnie na ten wieczór przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji. Wybierzemy tej nocy Miss PoSesji, Miss Mokrego Podkoszulka oraz przeprowadzimy konkurs na najlepszego studenta sesji zimowej(osoby chętne do udziału w konkursie muszę mieć ze sobą indeks bo na podstawie indeksów wyłonimy zwycięzcę) oraz konkurs na najkrótszą „mini”(dziewczyny szykujcie się!). Wartość nagród jakie przygotowaliśmy na wybory i konkursy, bo nie wymieniliśmy wszystkich stanowczo przekracza kwotę 2500PLN, także warto brać udział!

Dodatkowo mamy dla Was mega niespodziankę! Każdy uczestnik imprezy otrzyma na wejściu zaskakujący prezent!
Podczas imprezy zostanie przeprowadzona profesjonalna fotorelacja, dzięki czemu będziecie mogli liczyć na ogromną ilość zdjęć. Wasze chwile na Warmińsko-Mazurskiej PoSesji Studenckiej 2012 zostaną również uwiecznione na profesjonalnej wideorelacji, która zostanie stworzona specjalnie dla Was!

Za konsoletą tego wieczoru pojawi się trzech dj’ów, którzy z pewnością są wszystkim doskonale znani. Będą to na pierwszym parkiecie DJ Exorcist, który zadba o to aby na imprezie pojawiły się szeroko pojęte czarne rytmy czyli takie gatunki jak hip hop, rnb, dancehall, mashup, funk, b-more. Na drugim parkiecie natomiast pojawi się DJ Recased oraz DJ Faxx aka Saint. Możecie spodziewać się, że zaserwują oni wyśmienicie wyselekcjonowane kawałki z takich gatunków jak house, progressive house, electro, dance, top40.

Więcej o naszych gościach:

Exorcist ( www.facebook.com/DJ.Exorcistt ):

Swoją przygodę z turntablizmem rozpoczął w 2003 roku kiedy to dokonał zakupu decków. Jednak jego fascynacje muzyczne siegają jeszcze czasu dzieciństwa, gdzie od zawsze chciał zostać Dj-em. Po zakupie adapterów, wielu godzinach spędzonych na ćwiczeniach oraz doskonaleniu się w sztuce skreczu. Zajął II miejsce podczas organizowanej w Olsztynie Skrecz Sesji. Zaszczycili ją swoją obecnością Dj Eprom oraz Dj MentalCut. Od tego czasu sukcesywnie grywa w klubach na terenie całej Warmii i Mazur i nie tylko.
Jego imprezy wyróżniają sie dużą dawką energii, która zawarta jest setach. Można w nich usłyszeć szeroki wachlarz gatunków muzycznych począwszy od hip-hopu, energicznego dancehallu, zmysłowego r'n'b, Mash-Up, a skończywszy na wyszukanych utworach z gatunku funk . Nie stroni także od eksperymentów z muzyką 2step oraz Uk garage. Całość uzupełnia dużą ilość skreczy.
Grywał z takimi osobistościami jak Dj Noz + DonGuralesko, Dj Macu + Tede, Dj Grubaz, Dj Rink, Numer Raz, Dj Abdool, Dj Frodo, Dj Bart, Dj Wenc, Dj Twister, Dj S-Master oraz wieloma innymi. Udziela sie również na undergroundowych projektach Olsztyńskich raperów dogrywając skrecze. Jest członkiem jednego z najlepiej zapowiadających się na Warmii i Mazurach crew czyli Mateo Rockers Crew. Jego członkiem jest także Dj Kfadrat, z którym grają nietuzinkowe i pełne energii imprezy na cztery gramofony, które cieszą się dużym uznaniem.
Masa zagranych imprez oraz czas spędzony za dekami zaowocował wypracowaniem własnego unikalnego stylu. Obecnie można go usłyszeć w klubie QSC.
Recased (www.djrecased.com ; www.facebook.com/djrecased):
Swoją przygodę z kulturą klubową rozpoczął od organizowania imprez dla studentów w olsztyńskich klubach. Swoich sił za konsoletą spróbował w 2006 roku, występując u boku dja Faxxa w X-clubie w Myszyńcu. Zafascynowany klimatem dyskotek zaczął rozwijać swoje umiejętności mając przyjemność występów min w Inferno Ostróda, Mixtura Ostróda, Eufouria, Pestka, Novo , Szparka, Charyzma, InVitro, Grawitacja. Ex rezydent klubów Secesja, Quattro Ostróda, Orange Caffe. Style muzyczne to ogólno pojęty gatunek house, r’n’b, z domieszką wszechstylowego retro.
Faxx aka Saint (www.djfaxx.pl ; www.facebook.com/DJFAXXAKASAINT):
Zainteresowanie muzyka przejawiał już w wieku 12-13 lat. Ulubionym nurtem stal sie NEW ROMANTIC i MUZYKA ELEKTRONICZNA,co później nie pozostało bez echa w jego setach.
Pierwsze kroki za konsoleta Saint (FAXX) stawiał w 1990 roku. Od początku oprócz grania fascynowały go płyty winylowe, które zaczął kolekcjonować. Przez kilka lat grał we wszystkich olsztyńskich klubach, aż w roku 1996 trafił do kultowego KOMINA w Olsztynie (COME-IN) gdzie w raz DJ W przez 5 lat był rezydentem. Tam sprecyzował swoja tożsamość muzyczna i unikalny styl a jego sety wyróżniały go spośród innych popularnych DJ. W roku 2005 rozstał się z KOMINEM i objął rezydenturę w X-CLUBIE w Myszyńcu.
W 2007 roku wystąpił gościnnie na Sunrise Afterparty, od tego czasu nie jest związany na stałę z żadnym klubem.
Ulubione style: PROGRESSIVE TRANCE, ELECTRO HOUSE, PROGRESSIVE HOUSE.


Bilety na imprezę w przedsprzedaży* będą dostępne w cenach(dostępne w niżej wymienionych punktach):
-Bilety ulgowy 5PLN(bilet ważny wraz z ważną legitymacją studencką)
-Bilety normalny 10PLN
*pula biletów w przedsprzedaży ograniczona


W dniu imprezy bilety będą dostępne w cenach(dostępne w wymienionych niżej punktach oraz przy wejściu do lokalu):
-Bilet ulgowy 10PLN(bilet ważny wraz z ważną legitymacją studencką)
-Bilet normalny 15PLN

Bilety na imprezę można kupić w:
-DS 2 pok. 302B kom: 601751216 (ul. Kanafojskiego 1/Kortowo)
-DS 7 pok. 207 kom: 695733785 (ul. Kanafojskiego 12/Kortowo)
-BC Street (C.H. Manhattan/ul. Pułaskiego 7)
-Studio DEJA VU (ul. Wilczyńskiego 25B/U8, pod bankiem PKO)


Podczas imprezy obowiązuje selekcja +18!


Więcej informacji na oficjalnej stronie Warmińsko-Mazurskiej PoSesji Studenckiej 2012:
www.posesjastudencka.eu

Oficjalne wydarzenie Warmińsko-Mazurskiej PoSesji Studenckiej na facebooku:
http://www.facebook.com/events/251726124896798/


Zapraszamy wszystkich na największą imprezę studencką w Olsztynie!
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję